Psychosociale arbeidsbelastingGrensoverschrijdend gedrag door mannelijke collega’s
Grensoverschrijdend gedrag door mannelijke collega’s
Daders met een sterk ontwikkeld Jongetje zijn vaak een wolf in schaapskleren
Deel dit artikel

Jaap Herforthhttp://www.yourmovecoaching.nl
Jaap Herforth wandelcoacht en begeleidt mannengroepen. Daarnaast werkt hij als projectmanager en vertrouwenspersoon bij een grote gemeente.
Meer van deze auteur?
Meer lezen?
Vertrouwenspersonen: “Meer aandacht en meldingen grensoverschrijdend gedrag”
Bijna een jaar na de uitzending van BOOS over het schandaal bij The Voice of Holland, ziet de Landelijke Vereniging van Vertrouwenspersonen, dat er op de werkvloer meer aandacht is voor grensoverschrijdend gedrag. Ook krijgen vertrouwenspersonen meer meldingen en praten medewerkers onderling er vaker over.
Het team als een kudde pinguïns
Deel 1 van een vijfdelige serie over trauma in teams. Auteur van het boek 'Een kudde pinguïns' Goof van Amelsvoort, gaat dieper in op welke soorten trauma’s te onderscheiden zijn, hoe ze ontstaan en wat er nodig is om als team te herstellen van ingrijpende gebeurtenissen.