HRMHoe overleven we onze manager?
Hoe overleven we onze manager?
Deel 3 van een vijfdelige serie over trauma in teams: Als leidinggevende kun je gemakkelijk in een sandwichpositie terechtkomen
Deel dit artikel

Goof van Amelsvoorthttps://www.2engage.nu/
Goof van Amelsvoort is organisatieadviseur en teamcoach en werkt voor veel verschillende organisaties. Goof is tevens auteur van ‘Een kudde pinguïns, leidingnemen in posttraumatische groei in teams’.
Meer van deze auteur?
Meer lezen?
Emotiemanagement en organisatieontwikkeling: een onmisbare connectie
In een steeds concurrerender wordende markt is constante innovatie de sleutel tot verbinding en groei voor een organisatie. Creativiteit is de motor van deze innovatie. Maar wat is de rol van emotiemanagement hierin?
Leren van fouten op de werkvloer: Hoe doe je dat?
In dit artikel ga je ontdekken wat je als HR-professional kunt doen om te zorgen dat mensen het lef ontwikkelen om fouten te mogen maken zodat je een open foutencultuur ontwikkelt. Het ontwikkelen van een open foutencultuur is als het onderhouden van een fit en sterk lichaam. Je moet er aan blijven werken.