HRMDoei personeelskosten. Hallo menselijk kapitaal!
Doei personeelskosten. Hallo menselijk kapitaal!
Er zijn zes zure appels waar je als HR-professional elke dag mee te maken hebt
Deel dit artikel
- Tags
- Artikel

Bob Zeegershttps://hrnavigator.nl/
Ik noem mijzelf ‘HRM-tertainer’. Verwondering over HRM, een kritische onafhankelijke blik, een beetje Rock and Roll. Af en toe met een scherp randje, maar wel met humor. Mijn kennis en ervaring komt samen in HR Navigator, de grootste online omgeving voor HR-professionals. Maar ook met BG magazine, het online vaktijdschrift over HR en BG magazine Plus, het programma voor HR-professionals die toe zijn aan next level HR. Mijn missie: elke dag meer dan 15.000 HR-professionals blij maken.
Meer van deze auteur?
Meer lezen?
Emotiemanagement en organisatieontwikkeling: een onmisbare connectie
In een steeds concurrerender wordende markt is constante innovatie de sleutel tot verbinding en groei voor een organisatie. Creativiteit is de motor van deze innovatie. Maar wat is de rol van emotiemanagement hierin?
Leren van fouten op de werkvloer: Hoe doe je dat?
In dit artikel ga je ontdekken wat je als HR-professional kunt doen om te zorgen dat mensen het lef ontwikkelen om fouten te mogen maken zodat je een open foutencultuur ontwikkelt. Het ontwikkelen van een open foutencultuur is als het onderhouden van een fit en sterk lichaam. Je moet er aan blijven werken.